Podporte aktivity Oz MarMiJa finančnými prostriedkami, alebo inou formou, ktorú uveďte do formulára. Akokoľvek viete byť nápomocní pri pomoci a podpore pre deti a mládež stačí ak nám formu Vašej pomoci odošlete cez formulár a my sa Vám v prípade potreby ozveme.

   

  Ďakujeme!

   

  Iná podpora

   

   

  Privítame aj inú formu podpory ako je finančná a to hlavne v spojitosti k jednotlivým projektom. Nech už je to možnosť dodať produkt či materiál, alebo pomoc priamo s prácou na projekte. Ak ste ochotný byť takto nápomocný napíšte nám o tom do tohto formulára.

  Vaše kontaktné údaje nie sú povinné. Ak však očakávate reakciu, alebo nám chcete dať možnosť osloviť Vás v rámci projektu uveďte kontakt, ktorý uznáte za vhodný. Pomocou, podporou  sa stávate súčasťou MarMiJa sveta!

  Za každú pomoc, podporu vopred ďakujeme!

   

  Formulár pre podporu

   

  Tričko MarMiJa

   

  Pokiaľ sa Vám tričká s našim logom páčia a máte o tričko záujem, môžete nás podporiť aj touto formou. Prostredníctvom formulára si vyberte o ktoré máte záujem, zadajte Vašu emailovú adresu a odošlite.

  Dodávateľ tričiek s našim logom sa o Vás postará ;)
   

  - Trička Vám štandardne dodáme do 5-tich pracovných dní. Pri väčších množstvách Vám termín dodávky upresníme po preverení.

  - Tričká je možné dodať v bielej a sivej farbe.

   

  Ak máte záujem o viac kusov tričiek v rôznych veľkostiach napíšte nám zoznam do správy v tom istom formulári.

  Ďakujeme!

   

  Ak chcete viac kusov tričiek a veľkostí rozpíšte požiadavku do správy.

   

   

  MarMiJa o.z.

  IČO: 54095824

  Peňažný ústav: FIO banka
  Účet: IBAN: SK9683300000002902052319

  Register OZ:

   

   

  Tel.: +421940522167

  Kontaktovať nás môžete aj cez formulár, chatbox a email.